300-dpi.pl

Blog, katalog, ogłoszenia, artykuły

darmowe ogłoszenia – dodaj oferty za darmo

darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia
darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia

darmowe ogłoszenia – dodaj oferty za darmo

darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia
darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia
Usługi

Znany Księgowy – powierz nam rozliczenie twojej działalności

Nasze biuro Znany Księgowy oferuje usługi księgowe na terenie całej Polski. Biuro księgowe Znany Księgowy to przeszło 17 letnie doświadczenie w dziedzinie usług księgowych zdobyte podczas pracy w innych biurach księgowych. Cenimy bardzo bezpośrednie kontakty w naszej siedzibie i siedzibie klienta ale również stosujemy współczesne programy umożliwiające zdalną pracę oraz też elektroniczny transfer danych. Oferujemy elastyczne godziny naszej pracy. Przejmując obowiązki naszych klientów wobec organów państwowych staramy się wypracować takie warunki, w których nasi przedsiębiorcy mogą skupić swoją uwagę zwłaszcza na prowadzeniu firmy oraz przyczyniać się do jej stałego rozwoju i maksymalizowania związanych z tym korzyści. Pomagamy klientom z życiem prowadzić swoje biznesy, odciążając ich od papierów w których się specjalizujemy i wykonujemy o z całym zaangażowaniem. Dajemy możliwość spotkań z klientem w siedzibie jego firmy – dojazd do klienta, korzystne warunki cenowe, pomoc w otrzymaniu kredytu bankowego – przygotowanie dokumentacji bankowej, doradztwo ds. funduszy unijnych.

Poniżej przedstawiamy ofertę usług księgowych naszego biura rachunkowego

Szukasz dobrego i taniego biura rachunkowego? Nasze biuro księgowe jest do twojej dyspozycji – znany-ksiegowy.pl – zapraszamy do współpracy. Proponujemy także usługę zakładania spółek. Odciążymy firmy z wielu obowiązków jak opracowanie akt osobowych, sporządzanie porozumienia, sporządzanie umów zleceń, opracowanie świadectwa pracy, sporządzanie umów o dzieło, przygotowanie wypowiedzenia, ewidencja nieobecności pracowników, opracowanie umowy o pracę, prowadzenie ewidencji urlopów i ustalanie uprawnień do urlopu, aktualizacja rejestru badań lekarskich, zgłoszeń oraz wyrejestrowań w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego, przygotowanie oraz wysłanie comiesięcznych deklaracji do zus, wyliczenie i sporządzanie list płac pracowników etatowych, wyliczenie oraz opracowanie list płac z tytułu umów zleceń i umów o dzieło. Twój sukces jest naszym sukcesem. Wierzymy w to, że możemy tobie pomóc. Zaufaj naszej firmie. Skontaktuj się z nami. W przypadku kontaktu na skypie, przez telefon, przez email nasz specjalista odpowie na wszystkie twoje pytania, rozwieje wątpliwości ale również doradzi dobre wyjście z danej sytuacji. Nasza firma została założona przez profesjonalistów z dziedziny księgowości na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w prowadzeniu księgowości różnych podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do współpracy z nami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodawanie ogłoszenia na Oyh.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacja, praca, edukacja, firmy, usługi, nieruchomości - mieszkania, domy, grunty, biura, garaże, hale, magazyny i lokale użytkowe.